«
»

Média

Aktivně: od šéfredaktora s láskou

12. 6. 2008 | Komentáře (10)

obálka Aktivně 1/08Z vašeho oblíbeného bloggera se stal váš oblíbený šéfredaktor. Byla to fuška, ale stála za to: na stánky dnes přišlo první číslo časopisu Aktivně, který má sloužit jako rukověť pro inteligentní trávení volného času. Tipy na výlety, rady pro sportovce, informace o zdraví, nějaké ty recepty, technické hračky… Na těch 100 stránkách je toho hafo a zaplatíte za ně 59 Kč, což zkuste srovnat třeba s posledním lístkem na vlak pro celou rodinu. Já bych do toho prostě šel :)

Další informace, třeba o předplatném, najdete na aktivne.cpress.cz.

Tolik reklama, teď blog:

Byla (a je) to výborná zkušenost. Vypilovat projekt rozpracovaný jinými, postavit tým, zařídit kopu věcí, všechny neustále motivovat (hlavně sebe), nikoho nezabít (hlavně sebe tím kafem), dvacet stránek sám napsat, po nocích v InDesignu zanášet korektury, vytvářet workflows a manuály stylu… Udělat web, pomáhat s kampaní, vyjednat místo u stolu redakce Doupěte, jo a na čtvrteční oslavu ještě někde koupit spoustu moštu. Nezapomenout.

Plán dál? Potřebuju hodně brzo aspoň na týden úplně vypnout :) Kdo mi v komentářích poradí nějaký hotýlek v Česku nebo na Slovensku, kde jsou na přepracovaného člověka hodní, a kde je v okolí co objevovat, bude mít u mě pivko. A taky možnost napsat si průvodce.

(Jo a když jsme u toho: kvalitních autorů není nikdy dost, tak se hlaste.)

Komentáře (10)


«
»